Kicsit szomorkás...

Oishi Sushi - Fényes Elek utca BudapestOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest a térképen

Átlagos 2020. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. február 9.
Jártam már itt egyszer korábban 2017-ben, egy banki állásinterjút követően, ebédidőben, de akkor elmaradt az értékelés. Most visszatérve, fotókkal kiegészítve pótolom.
Az étterem kínálata mondhatni eklektikus, vannak kínai, japán és magyar/európai ételek is. Vegyes kifőzde.
Sötétedés után, 5 óra után nem sokkal a - szemre - kínai személyzet, akik családtagoknak tűnnek - már kissé rezignáltan jön-megy, mobiloznak, filmet néznek, pakolásznak. Azért vendégek is be-betérnek még kis megszakításokkal. Furcsa volt, hogy a pult szinte üres, csak 3 nem éppen autentikus ételmaradvány szomorkodott hűvösen: rántott hús, valami pörkölt féle, kiszáradt, dermedt sült krumpli. Ehhez képest a pult fölötti reklámtáblák kínálata sokféle izgalmas japán és egyéb ázsiai fogást kínál.
A sushiknak egy különálló színes laminált lap szolgált, ebből választottam. Mint kiderült, és ez pozitívum, a sushikat frissen készítik. Egy 6 db-os lazac makit kértem (790 Ft). A rendelés után a pultos hölgy tag neki is látott elkészíteni a pult mögött. Járt mellé szójaszósz, gyömbér és wasabi, bár én ez utóbbiról lemondtam, nem szeretem. A sushi mellé pálcikát kaptam, eldobható legegyszerűbb fajta.
A tisztaság nem a hely erőssége, az asztalok kissé ragacsosak voltak.
Némely étel túlárazottnak tűnt, gondolok itt a komplexebb sushikra.
Személytelen, gépies kiszolgálás.
A sushi kissé szárazkás volt, nem átütő.
Egynek elment.
Van egy másik Oishi is, a pesti oldalon a Blaha Lujza tér közelében, az nekem sokkal erősebbnek tűnt az ételek szempontjából. Bár a személyzet ott sem kedves.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Oishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étlap/itallapOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső kép

Oishi Sushi - Fényes Elek utca további értékelései

2022.06.26gyerekekkel
Mivel a környéken volt elintézni való ügyem, és a gyerekek feltétlenül sushit szerettek volna ebédre, eszembe jutott, hogy itt az Oishi ázsiai étteremben többek között sushit is lehet kapni, és érdemes lenne egy újabb esélyt adni nekik. Elég jelentős mennyiséget rendeltem, amit frissen, pontosan...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés