Sushi újratöltve

Oishi Sushi - Fényes Elek utca BudapestOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest a térképen

2022. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. június 26.
Mivel a környéken volt elintézni való ügyem, és a gyerekek feltétlenül sushit szerettek volna ebédre, eszembe jutott, hogy itt az Oishi ázsiai étteremben többek között sushit is lehet kapni, és érdemes lenne egy újabb esélyt adni nekik. Elég jelentős mennyiséget rendeltem, amit frissen, pontosan elkészítettek a részünkre.
Ami negatívum volt, hogy tojásos/omlettes sushi nem volt, sem maki, sem nigiri.
Egyebekben pozitív volt a benyomásom. A makik elég kicsik, de árban kedvezőnek mondható. Tigrisrákos, tempurázott rákos, lazacos, uborkás és avokádós makit, lazacos és tigrisrákos nigirit és California rollt választottunk a sushik közül, melyet egy jól záródó méretes műanyag tálban csomagoltak el részünkre szépen elrendezve, melyet kifejezetten a sushikhoz szoktak használni. A sushin kívül még választottunk rákkal töltött batyukat, csirkés gyozát, bundázott rákfaltokat. Összesen 17.220 Ft-ot fizettem a jelentős mennyiségű ételért, melyet én szállítottam el. Helyben is lehet természetesen enni, és a bankkártyás fizetés is működött.
A személyzet egy középkorú kínai hölgy és férfi tagból áll, valószínűleg házaspárok. Korrekt 4 pontos hely, szóval javítottak a legutóbbi benyomáshoz képest, érdemes volt nekik adni egy újabb lehetőséget.
Tisztaság:Átlagos
Oishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étlap/itallapOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Étel/italOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső képOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - BelsőOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - EgyébOishi Sushi - Fényes Elek utca Budapest - Külső kép

Oishi Sushi - Fényes Elek utca további értékelései

2020.02.09egyedül
Jártam már itt egyszer korábban 2017-ben, egy banki állásinterjút követően, ebédidőben, de akkor elmaradt az értékelés. Most visszatérve, fotókkal kiegészítve pótolom. Az étterem kínálata mondhatni eklektikus, vannak kínai, japán és magyar/európai ételek is. Vegyes kifőzde. Sötétedés után, 5...
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter