Szürreális élmény

Olasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter BudapestOlasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter Budapest a térképen

Szörnyű 2017. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. november 14.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az Ázsia Center Keleti Szárnyában a 2. emeleten egy kupacban kaptak helyet a gyorséttermek. Ez az olasz /nak mondott/ pizzéria a bal szélső egység, legtávolabb a mozgólépcsőtől. Érdekes módon egy táska- és vizípipa bolt is tartozik hozzá, amelyek nem éppen az olasz kultúrkörhöz tartoznak. Ennek ellenére a pultban 2 szikkadt kerek pizza is pihent. Ki tudja mikor készülhettek, szerintem ránézésre órákkal előtte. Személyzet viszont sehol.
A gyerekek a vizuális élmények alapján döntenek, ezért akarták a pizzát, de sikerült őket lebeszélni róla, választottunk mást a szomszédos étkezdékben. A személyzet egész étkezésünk alatt nem bukkant elő az "olaszoknál".

Bár nem étterem, de az utánuk következő ázsiai vegyesboltot viszont jó szívvel ajánlom, ahol mindenféle keleti egzotikus főzési alapanyagot és finomságot lehet beszerezni.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Olasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter Budapest - BelsőOlasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter Budapest - BelsőOlasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter Budapest - Belső

Olasz Kávézó & Étterem - AsiaCenter további értékelései

2017.11.17családjával
Pizza szeletet kértem ebben az étteremben,a kiszolgálás villámgyors volt és az étel is finom volt. Sajnos nem tudom,hogy a többi ételt milyen gyorsasággal szolgálják ki,de biztosan azokkal elégedett lenne a vevő. A pizza nem volt túl extra,de egyáltalán nem rossz plusz még meg is melegítették....
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel