Semmitmondó kínai a Lehel piac közelében

Olimpia Kínai Gyorsétterem BudapestOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest a térképen

Átlagos 2021. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 11.
Ez a visszahúzódó, alig észrevehető kínai gyorsétterem a Lehel piac vonzáskörzetében található, de azért távolabb annál, minthogy csak úgy véletlenül kiszúrja az ember magának. Az egyik ismerős család a szomszédos házban lakik, ők ajánlották, bár azt is hozzátéve, hogy ők is leginkább a közelség miatt szoktak itt enni, pontosabban leginkább elvitelre vásárolni.
Mivel még a pandémia idején jöttem el, én is az elviteles vásárlást választottam, mást nemigen választhattam volna. Az ételkínálat teljesen azt a vonalat hozza, amit a több hazai kínai gyorsnál, és ahhoz képest, hogy ebédidő volt (13:22) nem késő délután, meglehetősen gyér volt a kínálat.
Árban ugyanakkor nem mondanám olcsónak, legalábbis a hasonló zsánerű helyekkel összevetve.
Nagy adag brokkolis-gombás szójás csirkét választottam rizzsel, valamint babcsíra salátával, és összesen 1.650 Ft-ot fizettem.
Az eldobható pálcikáért +50 Ft-ot kell fizetni, máshol ingyen JÁR az étel mellé.
A kiszolgálás teljesen semleges, gépies volt (kínai hölgy személyében).
Tucathely, említésre nem érdemes. Az étel dettó.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Olimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képOlimpia Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső kép
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel