Egy csészéből kettő lett

OneCup Espresso Bar - Buda BudapestOneCup Espresso Bar - Buda Budapest a térképen

Kiváló 2018. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 16.
A One Cup espresso bar a most - már egy ideje, de még mindig - trendi újhullámos, avagy specialty kávézók közé tartozik. Az első egységük a pesti oldalon, a Kálvin térnél van, jártam náluk 1-2-szer, finom a kávé és a csapat is kedves.
Az újabb egységüket a budai oldalon, a Móricz Zsigmond körtér közelében nyitották meg, ahol van még rajtuk kívül néhány kávé-lelőhely, ugyanakkor úgy tűnik, kereslet is mutatkozik iránta.
Egy eszpresszó tejjel 450 Ft-ba kerül. A barista lány nagyon kedves, barátságos volt, annyira elmerültünk a beszélgetésben, hogy a végén majdnem elfelejtettem fizetni.
Nemcsak fagyit, de jó minőségű, finom fagylaltot is árusítanak, amely az utcáról is elérhető, a fagyispult ki van fordítva az utcafrontra.
Filteres kávét is lehet választani.
Aki gyakrabban jár ide, annak érdemes kiváltani a hűségprogramot, minden kávé után jár egy pecsét, és a 8. kávé után a 9. ingyenes. A hűségkártya mindkettő One Cup kávézóban érvényes.
Némi harapnivalót is tartanak, croissant-t, szendvicset, annyira nem figyeltem meg alaposan, illetve hidegen préselt gyümölcs- és zöldségleveket is.
OneCup Espresso Bar - Buda Budapest - Külső képOneCup Espresso Bar - Buda Budapest - BelsőOneCup Espresso Bar - Buda Budapest - Étlap/itallapOneCup Espresso Bar - Buda Budapest - Étel/italOneCup Espresso Bar - Buda Budapest - Külső képOneCup Espresso Bar - Buda Budapest - Külső kép
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?