Pajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Pajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

2016. július 9., kollégákkal járt itt
A Batthyány tér vonzáskörzetének talán a legjobb ár-érték arányú étterme a Pajtás. Nemcsak a név, hanem a stílus is a 70-es éveket idézi. Egyszerű retró berendezés, műanyag tálca, az iskolai menzákról jól ismert vastag üvegfalú kancsó. Az ételválaszték széles, változatos, az árak nagyon kedvezőek, az adagok méretesek, és az ízek sem rosszak egyáltalán.
Pajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - BelsőPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étlap/itallapPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étlap/itallapPajtás Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. június 10., kollégákkal járt itt
A Moszkva tér c. filmből ismert kedves kis étterem. Ebédidőben nagy sor kígyózik odabent és csak jönnek és jönnek a népek. Na nem baj, álljunk csak be mi is. Nagyon sok féle étel és mindenféle menü kombináció is elérhető. Zöldséglevest és rántott húst kértem majonézes krumplival. Az adag hatalmas volt és nagyon finom.
Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
A Pajtás étterem a pozitív menza emlékét testesíti meg. Párom már régen ajánlotta, hogy menjünk el oda, ezt végül egy szép októberi napon ejtettük meg. A berendezése, hangulata a hetvenes éveket idézi, amire a vendégek is ráerősítenek. A kínálat pontosan megfelel egy önkiszolgáló étteremnek. Az étel jó, mennyisége megfelelő.