5x5 - remek hely a maga nemében!

Panificio il Basilico - Városmajor utca BudapestPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest a térképen

Kiváló 2016. februárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 9.
Az Il Panificio Basilico egyike volt az “új hullámos” pékségeknek, ekként lehetett róla egyre többet olvasni. Akkor még csak a Városmajor utcai egységük működött. Később megnyitották a Király utcában a másodikat, mely inkább vendéglő-pizzéria jellegű, majd némi idő elteltével a harmadikat a Hold utcai vásárcsarnokban, mely street foodos. Úgy hozta a sors, hogy az első helyre jutottam el legkésőbb, konkrétan a múlt hónapban.
Kérdeztem, hogy lefotózhatom-e a termékeiket a blogom számára, mondta a kis hölgy, hogy imént fordult ki az ajtón a tulaj, utánaszalad és megkérdi. Úgy is lett. A tulaj félmosollyal azt mondta, hogy attól függ, hogy jót fogok-e írni. Mondtam neki, hogy most titokzatoskodhatnék, hogy azt majd meglátjuk, amiután megkóstoltam a termékeiket, de a helyzet az, hogy biztosan jót fogok írni, mert az előző két egység annyira meggyőző volt, hogy kizártnak tartom, hogy az eredeti ne lenne nagyon jó.
Vásároltam mindenféle pékárut, csigát, ilyen-olyan cipócskákat, zsemlét, összesen tán ötféle dolgot. Ezeket becsomagoltattam, otthon ettük meg őket, remek volt mind. Remek és nagyon kedvező áru.
Nagyon jó hely ez, bármikor érdemes betérni, akár azért is, hogy itt vegye meg az ember a mindennapi kenyerét.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Panificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - BelsőPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - BelsőPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Külső képPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/italPanificio il Basilico - Városmajor utca Budapest - Étel/ital

Panificio il Basilico - Városmajor utca további értékelései

2016.08.15egyedül
A Panificio il Basilico másik 2 egységében már jártam korábban, a Hold utcai és a Király utcai is kifejezetten jó benyomást tettek rám, melegételt is ettünk a kollégákkal, a pékáruk frissek, kiváló minőségűek voltak. Múlt héten a Babkában is innen származó kenyeret ettünk. A Városmajor utcai...
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen