Átlagos
2013. novemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2013. november 12.Ajánlom a helyet másoknak is!
A Pántlikások szerint a szocreál érték, amit nem kell félretenni, hanem felmutatni. Én nem így gondolom. A szocialista zsánerű kiszolgálást sikerült meghonosítsák, miután nem kaptunk étlapot s magam mentem érte, még ők oktattak ki. A hamburger viszont jó volt. Szerettünk volna enni még két ételt, de az kifogyott, így maradtunk a hamburgernél, amit menűben adnak salátával és sült krumplival 1600 ftért. Szerintem ez rendben van.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Pántlika Bisztró további értékelései
2025.03.12a párjával
Kiváló
![]()
Szuper hely a Városligetben. Nagy minőségi választék, remek ételek. Kiváló hangulat és kedves személyzet fogad.
2025.03.11barátokkal
Kiváló
![]()
Több éve járok már ide. Nagyon szeretem a helyet. Barátokkal, családdal nagyon jó a szabadban eltölteni több órát. Még a régi iskola szerint, sok zöldséggel adják a hamburgereket, ezt én nagyon szeretem. Jó zenék vannak, normális közönség.
2024.07.07családjával
Szörnyű
![]()
Ajánlom a helyet azoknak, akiknél mindig van szívószál, mivel itt nem adnak a limonádéhoz, akik szívesen isznak alig hideg sört a kánikulában, és akiknek nem számít, hogy miért fizetnek, a nem túl kedves kasszás hölgy pofákat vágva szedi ki a kukából a blokkot kérésre.
Népszerű szállások a környéken
97.200 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
89.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
64.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval