Parsa Gyros & Ételbár Budapest

4,3
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Parsa Gyros & Ételbár Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Parsa Gyros & Ételbár Budapest vélemények

Kiváló 2019. február 22., kollégákkal járt itt
Napi szinten náluk szoktam ebédelni, abból eredően hogy egy közeli irodaházban dolgozom. Törzsvendég vagyok, és nem véltelenül. A Hangulat mindig nagyon jó, jó kedvűek az eladók, kedvesek. Az ár teljesen átlagos, egy Tortilla 750 ft, egy kis tál pedig 1000-ft,(Elvitelre 1050). Rendezett és igényes belűlről. A Gyros nagyon jó!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2017. július 11.egyedül járt itt
A Lehel Piacon belül terveztem enni, de rossz időben, így a kedvencemnél olyan sor állt, hogy kiléptem a piac mögé. Ott áttekintve a túl oldalra számba vettem a lehetőségeket, majd a legközelebbi gyrososba beléptem. Majd minden asztalnál ültek, de bíztam benne, hogy az előttem a pultnál, és a pénztárnál sorban állók elviszik a kajájukat a környező irodaházakba.