Közép-Európa legjobb pisztácia fagyija

Partisan Gelato BudapestPartisan Gelato Budapest a térképen

2023. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. január 6.
Az új kézműves fagyizót akkor vettem észre, amikor a szomszédos ír pubba siettünk be az V. kerületi Podmaniczky téren. A kocsma-kaland után a fagylaltot sem hagytam ki. A hirdetés szerint itt kapható Közép-Európa legjobb pisztácia fagylaltja, bár az állítást nem tudom, hogy mi támasztotta alá. Minden esetre gyorsan kértem egy gombóc pisztácia fagyit, amely valóban igazán finomnak bizonyult.
A fagylaltot a dizájnos henger alakú tartókban tárolják kör alakú fedéllel. Nincs sok íz. A pisztácián kívül még volt pár gyümölcsfagylalt, eper, citrom, mandula volt. Egy fiatal lány szolgált ki. Nincs belső tere, ülőhelyek sem, még terasz sem, szóval nincs hová leülni fagyizni. Talán később még jobban kialakul.
Hangulat:Átlagos
Partisan Gelato Budapest - BelsőPartisan Gelato Budapest - Étel/italPartisan Gelato Budapest - Étel/italPartisan Gelato Budapest - Külső képPartisan Gelato Budapest - Külső képPartisan Gelato Budapest - Külső képPartisan Gelato Budapest - Belső
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon