super vékony pizza

Pasta Finucci BudapestPasta Finucci Budapest a térképen

Átlagos 2022. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2022. május 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
sajnos csak utolag tudtam meg hogy itt kapható a hires super vékony tésztáju pizza nekem nem jött be ha előre tudom akkor jeleztem volna hogy nekem jó ha dupla olyan vastag a tészta egy picit el is égették a csirke rajta kemény volt az árlapon nem volt feltüntetve az üditő mennyisége / az egyik márka mennyisége ez inkább az én hibám / sajnos ezt választottam
mivel ez nem a reklám helye igy nem irom le hogy én inkább hova szeretek járni ott még nem csalodtam
pár nappal késöbb reklamáltam udvariasak voltak felajánlották hogy legközelebb kapok 50% kedvezményt de sajnos nem tudok vele élni
1 hónappal késöbb vissza tértem az étlapon még mindig nem szerepelt hogy super vékony a pizza tésztája ami nekem fontos info lenne illetve a mások álltal biztosan jól ismert márka név alatt futó rostos üdító mennyisége is
weboldalukon szerepel hogy a vékonyság nagyon hires olaszországba
én sajnos a korlátlan fogyasztást részesitem elönybe kevesebb egy pizza áráért pl 1 órán keresztül annyit ehetünk amennyit csak akarunk
a kiszolgálás viszont osztályon felüli
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:Kiváló