hollyka

Utoljára itt2023.07.23

2019. március 25.családjával járt itt
2-3 havonként szoktunk a családdal enni ha már ott vásárolunk
idáig mindig friss meleg
szeretem hogy a menű körettel és savanyúsággal együtt van
sajnos van ahol mindenért külön kell fizetni
italt nem fogyasztottunk azt mindig a sparba veszem meg
max kávét
általában tömeg van nehéz helyett találni
sajnálom hogy a parkolásért fizetni kell még akkor is ha vásárolok
lehetne olyan hogy 2 óra ingyen
Szörnyű 2022. október 11.a párjával járt itt
2022 10 10 hétfön délkörül voltunk a cukrászdába sajnálom hogy az eladok illetve közülük a fekete hajú erdélyi kinézetű nincs udvarias válaszra nevelve. nem volt kiirva hogy kérdezni nem szabad érdemes lenne a tulajdonosnak próbavásárlot megbizni ellenörzésre és a nem oda valokat eltávolítani mert az hogy drága valami az egy dolog de az udvarias kiszolgálás az már elemikövetelmény lenne.
Kiváló 2022. október 11.a párjával járt itt
2022. 10. 10 délkörül voltunk feleségemmel a százéves után mivel ott az eladók hozzá állása kívánnivalót hagy maga után

az eladok hozzá állása 5. sütik szépek és nyálcsorgatok . feleségem 2 szelet sütit kostolt meg neki mind a kettő nagyon bejött mindenre csak a legjobbat tudta mondani.
Felhasználó fényképei:
Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula -