Páter Bonifác Kisvendéglő Budapest

61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Páter Bonifác Kisvendéglő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2020. szeptember 8.egyedül járt itt
Ahová eredetileg szerettem volna menni enni, ott nagyon sokan voltak, nekem meg ki volt számolva viszonylagosan az időm. Úgy voltam vele, hogy ha találok parkolóhelyet a Szondi utcában, akkor megnézem ezt a kisvendéglőt a Szondi és Dózsa György, aminek a nevére nem is emlékeztem, de arra igen, hogy már 10+ éve is volt itt egy vendéglátó egység.
Páter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Külső képPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - EgyébPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - EgyébPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - MosdóPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - BelsőPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Étel/italPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Étel/italPáter Bonifác Kisvendéglő Budapest - Külső kép