Békés a kikötő szélcsendben

Pearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop BudapestPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest a térképen

2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 6.
Évek óta működő étterem, bár és bowling club az óbudai Stop Shop Bevásárlóközpontban. Mivel az emeleten található a Vanilin Cukrászda mellett, így a nagy tömegmozgásokból kissé kiesik, talán emiatt is itt lényegesen kevesebben voltak, mint a földszinti étteremben.
A hely elegáns, klimatizált, tágas, sok asztal van. A tengeri - matróz hangulat nincs túltolva a dizájnban, inkább visszafogott jelzés értékű. 2 oldalon kinti terasz van, az árnyékolás ellenére hőség van, így a benti rész szimptaikusabb volt.
Hétköznap 2 fogásos, hétvégén 3 fogásos ebédmenüt kínálnak 1190 illetve 1790 Ft-ért, viszont +10% kötelező szervizdíjat számolnak fel. Érdekes módon a menüárak pontosan megegyeznek a földszinti konkurens étterem áraival, a különbség a kötelező szervizdíj.
Az étlap nem tengeri ételekre fókuszál, hanem mediterrán-nemzetközi fogások, különösebb extrák nélkül. A fogások átlagos méretűek, a 3 fogástól bőven jól lehet lakni.
A kávét olasz pörkölésű Lavazza kávéból főzik, a cappuccino nagyon selymes, krémes volt. (480 Ft + 50 Ft szervizdíj).
Az emeletre lifttel vagy a tekeredő rámpán is fel lehet jutni.
Udvarias személyzet, bár a vendégek számához mérten túl sokan voltak, valószínűleg unatkoztak.
A mellékhelyiség elegáns, tiszta, gondozott.
Az étterem felett egy további terasz is található, amely belülről lépcsőn közelíthető meg, az nagyon hangulatos lehet esti beszélgetésekhez, koktélozáshoz.
Pearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - BelsőPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - EgyébPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - EgyébPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - BelsőPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Étlap/itallapPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - EgyébPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Étlap/itallapPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Étlap/itallapPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Étel/italPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - BelsőPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - BelsőPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Étel/italPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - MosdóPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső képPearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop Budapest - Külső kép

Pearl Harbor Restaurant, Bowling & Bar - Stop Shop további értékelései

2018.02.24egyedül
Szuper hely menure es rendes főetelre is egyaránt ajanlani tudom valtozatos etelkinalat kedves szemelyzet van szepkartya is 1500korul jolehet lakni . Voltam mar itt romantikus vacsoran is szep a hely nem snob . Es termeszetesen atutazoban megehezve menuzesre is alkalmas szeretem nagyon...
2015.05.28a párjával
Pünkösdi hétvégén volt szerencsém kipróbálni ezt az éttermet párommal és baráti társasággal. A hely megjelenése kellemes. A pincérek barátságosak, de nem voltak kellőképpen figyelmesek. A marhahúsleves mellé kértem a kiegészítést, mely torma és parajkrém lett volna, amit nem én kaptam meg, hanem...
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Hévíz - Wellness Neked
Wellness Neked