A hely átlagos, a mi élményünk gyengicsek volt

Pécsi Sör Beer & Traditional Food BudapestPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest a térképen

Átlagos 2019. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. november 14.
A Pécsi Sörözőbe pozitív várakozásokkal ültem be. Kedvelem a Pécsi Sörgyár söreit, örülök, hogy van egy nagyobbacska sörgyár magyar kézben.
Az étlap nem különösebben izgalmas, némi gondolkodás után kértünk egy fokhagymakrémlevest meg egy vegyes kenegetős tálat.
Rendeléskor jelezte a pincér hölgy, hogy avokádókrém nincsen, helyette sajtszószt tud hozni. Nem tetszett az ötlet, ha nincs avokádó készíthettek volna körözöttet, tepertőkrémet, szóval valami odaillőt. Bíztam benne, hogy a másik két elem jó lesz.
Hát nem volt jó.
Ilyen gyenge humuszt nem tudom ettem-e valaha, s hasonlóan vacak volt a padlizsánkrém is. A fokhagymaleves rendben volt, a sörök is.
A pincér hölgynek jeleztük a problémát, látszott rajta a sértettség, nem tudta kezelni a helyzetet.
A magam részéről adnék még egy esélyt a helynek, főként sörök miatt, lehet, hogy betérek még és kipróbálom a sörkolbászt édes burgonya-chips-szel.
Nagyon gyenge 3 pont.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Pécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - BelsőPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - BelsőPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - BelsőPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étel/italPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étel/italPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étel/italPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étlap/itallapPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étlap/itallapPécsi Sör Beer & Traditional Food Budapest - Étlap/itallap

Pécsi Sör Beer & Traditional Food további értékelései

2019.10.02a párjával
Kedvezményes kuponnal kerestük fel az éttermet, az ajánlat konkrét összeállításra szólt. Pécsi Sör bőségtál: BBQ oldalas, sörkolbász, szezámmagos csirkemell falatok, cigánypecsenye, héjában sült burgonya, párolt rizs. Sör nem járt hozzá, talán hogy tetszés szerint válogassunk, kóstolgathassuk a...
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter