Drága

Peet & the Flat White BudapestPeet & the Flat White Budapest a térképen

2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. június 23.
Amikor két deci narancsot kérek és azt válaszolják, hogy „csak három decink van”, feláll a szőr a hátamon, hiszen a válasz egyszerűen abszurdum. Ha van három decink, akkor ugyebár van kettő is. Ha azt mondja a pultos, hogy „sajnos nem adhatok csak három decit, mert így van a gépbe beprogramozva vagy így kívánja a főnökség stb.”, akkor rendben. De miféle szöveg az, hogy csak három decink van? Régi élményem, amikor kisfröccsöt kértem, azt válaszolták egy másik helyen [moderálva - a szerk.] 1996-ban, hogy „nagyot tudok adni”, később egy pub-ban [moderálva - a szerk.] hallottam még ezt a szöveget.
Legyen három deci, mondtam, 900 ft volt, egy vajas croissant 590, ami alighanem rekordár a műfajban.
Egyszer bőven elég volt ez a hely, ugyanezt másutt sokkal olcsóbban megkapja az ember.
Nem teszem a nem ajánlott kategóriába a helyet, mert egyébként rendben volt az étel és az ital is.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Peet & the Flat White Budapest - BelsőPeet & the Flat White Budapest - BelsőPeet & the Flat White Budapest - Étlap/itallap

Peet & the Flat White további értékelései

2019.02.24egyedül
Az Astoria Dohány utca felőli sarkon amióta csak emlékszem, mindig valamilyen étterem volt. Sokáig egy olasz étterem, ahol bár borsos áron, de finomat ettünk, majd a nem túl hosszú életű Astor Food Room, majd a közelmúltban egy specialty kávézó nyitott meg ezen a helyen. Az árak nem olcsók,...
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás