Csúcspékség, csigarekord

Pékműhely - Bartók Béla út BudapestPékműhely - Bartók Béla út Budapest a térképen

Kiváló 2015. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 21.
A Pékműhely puritán egyszerű egység, de híre messze szárnyal. Olyannyira, hogy e pékség is bekerült a Gault Millau kalauzba a legjobb pékműhelyek közé.
Mi tavaly májusban jártunk arra a Gourmet idején, a kiszolgálás megnyerő, a választék csekély, de ami van, az vagy nagyon ízletes, vagy nagyon bizalomgerjesztő. A kettő között a határvonalat ugyebár az képezi, hogy kóstoltuk-e az adott terméket vagy sem.
A csigáik lenyűgözőek finomak, foszlósak, intenzív ízűek. Egyfajta műfajcsúcsot jelentenek számomra. Mindemellett még olcsó is a hely, a csiga 190 ft volt, a kávé 300, a superjuice, amire sok helyen elkérnek 800-900 forintot, az itt 590.
Ár / érték arány:Kiváló
Pékműhely - Bartók Béla út Budapest - Külső képPékműhely - Bartók Béla út Budapest - Belső

Pékműhely - Bartók Béla út további értékelései

2016.12.04egyedül
A budai Pékműhelyben már volt szerencsém nagyon finom péksüteményt enni, így örömmel láttam, hogy Budán is van egy "műhelyük" a Gellért tér közelében. A cím alapján találtam csak rájuk, ugyanis egy igazi rejtőzködő helyről van szó. A bejárat felett semmilyen kiírás nem árulkodik a létezésükről....
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig