Kijevi csirke

Pesti Pipi - Thököly út BudapestPesti Pipi - Thököly út Budapest a térképen

Kiváló 2024. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. január 20.
A jól ismert kijevi csirkét "ruszki pipi" néven árulja a bolt. Pont olyan volt, amilyennek vártam. Finom volt és bőséges. Este negyed tízkor, nem sokkal a záróra előtt estem be a boltba, de még nagy forgalma volt. Kellemes meglepetés ilyen késő este.A helyi étkező világos és tiszta. Különleges üdítő italaikat legközelebbmeg fogom kóstolni.

Pesti Pipi - Thököly út további értékelései

2023.12.28egyedül
Miután elsőre nem jelent meg a véleményem, talán ezúttal sikerül: december 25-én nagy segítség volt ez a nyitvatartó hely. Udvarias kiszolgálás, 5-7 perc várakozási idő, míg elkészült a rendelésem. A megfelelő csomagolás szépen melegen tarotta az úton. Tiszta, civilizált vendégtér. Normális árak.
2023.08.01egyedül
Kiváló minőségű és mennyiségű az adag. Kiváló kiszolgálásal, máskor is jönni fogunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.. A legjobb hogy lehet helyben is fogyasztani.
2023.06.01gyerekekkel
A kiszolgáló nemvolt kedves, az ételt olyan dobozba tette elvitelre ami félúton átázott az olajtól és kiszakadt így a zacskóba hullott a fele. Drága és barátságtalan.
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa