Pesti Pipi - Thököly út Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Pesti Pipi - Thököly út Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 20.egyedül járt itt
A jól ismert kijevi csirkét "ruszki pipi" néven árulja a bolt. Pont olyan volt, amilyennek vártam. Finom volt és bőséges. Este negyed tízkor, nem sokkal a záróra előtt estem be a boltba, de még nagy forgalma volt. Kellemes meglepetés ilyen késő este. A helyi étkező világos és tiszta. Különleges üdítő italaikat legközelebbmeg fogom kóstolni.
Kiváló 2023. december 28.egyedül járt itt
Miután elsőre nem jelent meg a véleményem, talán ezúttal sikerül: december 25-én nagy segítség volt ez a nyitvatartó hely. Udvarias kiszolgálás, 5-7 perc várakozási idő, míg elkészült a rendelésem. A megfelelő csomagolás szépen melegen tarotta az úton. Tiszta, civilizált vendégtér. Normális árak.
Kiváló 2023. augusztus 1.egyedül járt itt
Kiváló minőségű és mennyiségű az adag. Kiváló kiszolgálásal, máskor is jönni fogunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek..
A legjobb hogy lehet helyben is fogyasztani.
Szörnyű 2023. június 1.gyerekekkel járt itt
A kiszolgáló nemvolt kedves, az ételt olyan dobozba tette elvitelre ami félúton átázott az olajtól és kiszakadt így a zacskóba hullott a fele.
Drága és barátságtalan.
2021. október 20.egyedül járt itt
A Pesti Pipiék egyre bővülő láncából én legtöbbször a Váci útiban jártam, mivelhogy ott lakunk a közelben. Mivel pozitív tapasztalataim vannak, így szívesen tértem be a Thököly úton lévő gyorséttermükbe is, amely a 7-es buszok megállójában található, nagy forgalmú kereszteződésben, de a vasúti felüljáró/megálló is csak pár perc innen.
Pesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - Egyéb
2082
2019. április 25.egyedül járt itt
Valamikor régen itt nem ez volt, de ritkán járok újabban errefelé. Ezért mindig érdekel, ha valami egyszer csak úgy ott terem, ami eddig nem volt. Ez a Pipi egy éve sem lehet itt, hamburger típusú vacsora kerekedik ebből, a kiszolgálás barátságos, kötetlen, kapok magyarázatokat is a mit-hol-miértre, segítő tájékoztatást.
Pesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - BelsőPesti Pipi - Thököly út Budapest - Étel/italPesti Pipi - Thököly út Budapest - BelsőPesti Pipi - Thököly út Budapest - Étlap/itallapPesti Pipi - Thököly út Budapest - Étel/ital