Kiemelkedő élmény

Piña Cocktail Bar BudapestPiña Cocktail Bar Budapest a térképen

Kiváló 2018. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. március 5.
Kicsit olyan ez, mint amikor az Igazi Olíva nevű zseniális olívaolajszaküzlet pályafutása elején „Ibériai szűzek” néven futott vagy mint amikor Vénusznak nevezte magát egy „női sofőrszolgálat”, mely egyébként nem volt fedőszerve semmiféle pajzán szolgáltatásnak. Itt is az erotikus asszociációkra építenek.
Elbeszélgettünk a mixerrel, őszintén szólva, nem tudom, hogy ez-e a helyes megnevezése a mindenes koktékmesternek, aki a pult mögött varázsol. Jó élmény volt, akárcsak maga a koktél, amit személyre szabottan készítenek. Drága alapanyagokból drágán. 2750 volt a profi módon elkészített koktél, az első komoly koktél az életemben. Eddig nem szántam rá a pénzt. Ezután se nagyon fogom. Ennyiért délben csúcséttermekben lehet déli menüt enni.
Ittunk még egy pohár Soproni Ipat is.
Jó élmény volt, mi több, inkább remek. Ha valaha nagyon sok pénzem lesz, visszatérek.
Piña Cocktail Bar Budapest - BelsőPiña Cocktail Bar Budapest - BelsőPiña Cocktail Bar Budapest - Étel/italPiña Cocktail Bar Budapest - Belső
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger
Nyári sláger