Kitűnő fagylaltok színek között

Piazza Budapest BudapestPiazza Budapest Budapest a térképen

Kiváló 2019. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 23.
A Piazza a KIOSZK előtti zöld téren található, nyári kitelepülős terasz, ami késő délután-estefelé telik meg élettel. Úgy tudom, közös tulajdonosi körbe is tartozik a két hely. Színes, fiatalos, életvidám. Van egy csomó asztal és szék, nem túl szabályosan elrendezve.
A fagylalt kitűnő, igaz, hogy egy gombóc 350 Ft-ba kerül, de meg is éri az árát. Klassz ízkombinációk, mentás citrom, mangó-kókusz, passiógyümölcsös sajttorta, alma-fahéj-karamella, eper-rebarbara. Ez utóbbit kóstoltam, illetve másik alkalommal a fahéjat és a puncsot. Egyik sem okozott csalódást. Jó az állaga, a gyümölcsök íze intenzív, nem édes, nem gejl. A fagyipultos lány nagyon kedves volt. A külföldieknek is szívélyesen segített, nem okozott neki gondot az angol nyelv.
A fagyipulttal szembeni átellenes oldalon van a bár, erről nem tudok nyilatkozni, mert nem ittam még itt.
Hangulat:Kiváló
Piazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Étel/italPiazza Budapest Budapest - Étel/italPiazza Budapest Budapest - Étlap/itallapPiazza Budapest Budapest - Étel/italPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - Külső képPiazza Budapest Budapest - BelsőPiazza Budapest Budapest - Külső kép
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz