Zuglói megfáradt cukrászda

Pince Cukrászda BudapestPince Cukrászda Budapest a térképen

Gyenge 2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 8.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Retró stílusú cukrászda és fagyizó Zuglóban a 7-es buszok megállójában, egy pincehelyiségben, innen a névadás is.
Családi vállalkozásnak tűnik, a sütöde szekció is itt található, a kiszolgáló pult mögötti elkülönített részben. A sütemények a hely hangulatához illeszkedő klasszikus, meglepetések nélküli fajták: oroszkrém-, citrom- és puncstorta a 70-es-80-as évek stílusában, kedvező árfekvésben. A legtöbb süti 330 Ft-ba kerül. Megmondom őszintén, én nem kedvelem ezeket a tömény cukros vajas krémes tortákat, a tészta bár piskóta, de nehéz, fullasztó. A sütik nem aznapi sütésűek voltak.
fagylaltból kb. 10 féle íz volt, melyek között a fehércsoki-tökmag-málna a cukrászda saját fejlesztésű specialitása. Nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet, szerintem nem állt össze a kombináció, a tökmag ebben a formában nem jól harmonizált a többi összetevővel. A kávé és a mentás eper viszont egész jó. Egy gombóc fagyi 240 Ft, a tölcsér olcsó, gyatra minőség.
Vettem még 2 kis kakaós csigát is, ezeket kimérve kilóra árusítják (115 Ft a 2 db). Na, ezek végképp nem voltak frissek. Száraz törős, egyáltalán nem ropogós, beül szivacsos, szikkadt, bűn rossz, vagy csak túl régi. De akkor miért tartják a pultban és adják el??
Ez szerintem a személyzetet is minősíti.
Összességében nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Pince Cukrászda Budapest - Külső képPince Cukrászda Budapest - Külső képPince Cukrászda Budapest - Étel/italPince Cukrászda Budapest - Étel/italPince Cukrászda Budapest - Étel/ital
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok