Kóstold meg te is!

Pipipont BudapestPipipont Budapest a térképen

2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 12.
Estefelé kerestem valami helyet, ahol nyugodtan ehetnék valamit. A Grundban voltam, a Corvin mellett, de olyan tömeg volt hétköznap este minden termében, hogy reménytelen volt valami betevőhöz jutni. Így hát elindultam a körúton. Ezt találtam, többek között, ami újnak és érdekesnek tűnt. Ráadásul szinte üres is volt. Igaz, hogy a napi ajánlat jelentős része már elfogyott, de még így is akadt bőven harapnivaló és jó helyre jöttem megint. A Pipipont egy szegedi illetőségű cég, nemrég jöttek Budapestre is, de vannak már éttermeik Hódmezővásárhelyen, Békéscsabán is. Sikeresnek tűnik. Amit kértem, nagyon jól sikerült, és izgalmas a további kínálat is! A személyzet kedves, szolgálatkész, bár eleinte kissé gyanakvóak voltak velem szemben, hogy mi a fenét nézelődök itt annyit, aztán később egész jól tudtunk kommunikálni. Csíki sört árulnak csak, azért nem rajongok annyira, de ez az én személyes problémám. Alapvetően csirke. és marhahúsos szendvicsekre vannak kihegyezve, az a zászlóshajójuk. Kutyabarát, kártyával lehet fizetni. Jó szívvel ajánlom másnak is!
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Pipipont Budapest - BelsőPipipont Budapest - BelsőPipipont Budapest - BelsőPipipont Budapest - Étel/italPipipont Budapest - BelsőPipipont Budapest - Külső képPipipont Budapest - BelsőPipipont Budapest - EgyébPipipont Budapest - Étlap/itallapPipipont Budapest - Étlap/itallap
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz