Karib-tenger kalózok étkei

Pirate Empire - A Kalóz Birodalom BudapestPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest a térképen

Kiváló 2023. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 14.
Még tavasszal a párommal és a gyerekekkel voltunk ebben a csodálatos étteremben.
Olyan volt mintha a filmbe cseppentünk volna bele.Igaz nem volt egyszerű megtalálni,mert kintről nem igazán mondtuk volna meg hogy ez az az étterem lesz amit kerestünk.
De amint beléptünk az ajtón nem győztünk ámúlni.Amerre csak néztünk csodálatos díszletek.A pincérek nagyon kedvesek,segítőkészek és nem utolsó sorban akár színészek is lehetnének.Egy fiatal kalózleány a felső szinten az asztalunkhoz kísért.Mert ide ugyanis nem árt ha előre foglasz asztalt.Igaz az elsők között érkeztünk ebédelni,de percek alatt benépesedett az épület.
A kalózlány egy kis játékra invitált bennünket ,amit mi el is fogadtunk.Egy rövidke mondókát kellett utánna mondanunk és egy kis meglepetéssel kedveskedett.Nem kell mondanom csak ámultak a gyerekek.
Ezután kiválasztottuk az ételeket és az italokat.Az italokat díszes üvegpoharakba kaptuk.Igazi korhű poharakba.
Frappáns neveken voltak elnavezve az ételek és az italok.
Volt itt Szerelmi Főzet,Jól Nézünk Mi Ki Főzet,Atlantisz Szigonya,Fekete Gyöngy burger,Feketeszakáll pizza,Hookorica pizza,Isle De Muerta pizza.
Nagyon finomak voltak az ételek.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve.Az árak egy kicsit borsosak voltak,de azért amit kaptunk cserébe érte,szerintem megérte.
Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki nem csak egy mindennapos ebédet akar elfogyasztani.
Elnézést némely fotó gyatra lett mert a gyerekek készítették.
Hangulat:Kiváló
Pirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - EgyébPirate Empire - A Kalóz Birodalom Budapest - Egyéb
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton