Pizzaszelet a Corvin Plázában

Pizza Forte - Corvin Plaza BudapestPizza Forte - Corvin Plaza Budapest a térképen

Átlagos 2016. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 28.
A Corvin Pláza étkezős részlege véleményem szerint nem túl erős mezőny, bár elég sok étkezde képviselteti itt magát egy csomóban. Időtakarékossági szempontokat figyelembe véve, mivel bevásárolni mentem, mégis gyorsan felszaladtam valamit enni. A Pizza Forte szeletes és egész pizzákat is kínál. Engem leginkább a Pizza Hut lánc pizzáira emlékeztetnek, ugyanis ők is vastag, kissé "felfújt" pizzát készítenek, amiben ezáltal a tészta túl terjengős és a nem túl sok feltéttel ezt az érzést pláne nem lehet kompenzálni. Kicsit olyan érzésem támad tőle, mintha üres kenyeret ennék.
Sonkás lilahagymás pizzaszeletet választottam, amelynek 250 Ft-os ára igencsak barátinak mondható, hiszen ennyiért sok helyütt már egy gombóc fagyit sem kapni, de mivel maga a pizza nem volt valami jó (felfelé kerekítve adtam rá egy hármast), ettől mégsem lettem elégedett.
Nem leszek a törzsvásárlójuk, ha pizza, akkor számomra biztos, hogy nem a Pizza Forte a nyerő.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Pizza Forte - Corvin Plaza Budapest - BelsőPizza Forte - Corvin Plaza Budapest - BelsőPizza Forte - Corvin Plaza Budapest - Étel/italPizza Forte - Corvin Plaza Budapest - Étel/italPizza Forte - Corvin Plaza Budapest - Étel/ital
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok