DEndre: Jó ár-érték arányú pizzaszeletbár - Pizza Forte - Móricz Zsigmond körtér Budapest

Pizza Forte - Móricz Zsigmond körtér Budapest értékelése
2053. helyezett a 4382 budapesti étterem közül

Jó ár-érték arányú pizzaszeletbár

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
A Pizza Forte nevű helyen indítottunk az év elején egy turnét, már akkor írni akartam róla, ahogy nézem, ez elmaradt. Most véletlenül kerültem ismét ide be, mivel a Wikinger, ahová fél11re beszéltünk meg egy találkozót, még zárva volt.
Olcsó friss pizzájuk van, tartanak üdítőket, kávét, van kis adag tabasco szószuk is.
A pizza finom volt, megérdemel négy pontot, egy szalámis erőspaprikásat kértem, mellé valami almalevet. Társam kávét ivott és narancslevet. Kérte, hogy húzzák lejjebb a zenét, az egyébként kedves személyzet tagjai arról biztosítottak minket, hogy fizetéslevonásban részesülnek, ha eleget tesznek a kívánságunknak. Úgyhogy akkor továbbra is az optimálisnál emelkedettebb hangerővel kommunikáltunk egymással.
A beltér szellős, rendezett, magasított székeken lehet ücsörögni.
összességében jónak mondható hely ez a maga egyszerűségében.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1114 Budapest
Móricz Zsigmond körtér 4.

2019. július 17.
4-féle pizza volt, egyik sem nyerte meg a tetszésem. Kevés időm volt, és az üzletük melletti McDonalds zsúfoltsága miatt jöttünk be. Itt szinte senki sem volt, amit aztán megértettem, miért. A pizzaszeletek nem voltak frissek, szegényesen töltött, melyek ízetlenek voltak. A tálalás egy...