Pizza King Express - Erzsébet körút Budapest

3,5
pizzéria, streetfood
Pizza King Express - Erzsébet körút Budapest
Pizza King Express - Erzsébet körút BudapestPizza King Express - Erzsébet körút Budapest

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Pizza King Express - Erzsébet körút Budapest vélemények

2017. október 24.barátokkal járt itt
A kiszolgálás túl gyors volt, a mi lassúságunkhoz képest. Mire sikerült kiválasztani, hogy mit ennénk, addigra a kiszolgáló hölgy szemmel agyonvert, hogy haladjunk már. Ez nem feltétlen hiba, lehet csak mi nem vagyunk hozzászokva. Négy szelet pizza, két 0,5 literes Pepsi 1000Huf. Vissza is kérdeztem, hogy mennyi?
Kiváló 2017. május 4.a párjával járt itt
Online rendeltem egy családi Pepperónis pizzát és desszertet a Pizza Kingtől. Bőven volt rajta feltét csirke és pepperóni, de egy picit több sajt jó lett volna. Éppen annyira volt csípős amennyire szeretem. A futár az átlagnál gyorsabban kiért! Általában 50 perc szokott lenni a szállítási idő most kereken 40 perc alatt kihozták a rendelésem, a futár kedves volt. A túrógombóc isteni! Köszönöm! :)
Gyenge 2016. december 18., kollégákkal járt itt
Online rendeltünk a kollégámmal pizzát a Pizza Kingtől, mert nem volt időnk kimenni ebédelni a munkahelyről. A több mint 40 féle pizza közül nem volt könnyű a választás, ebben segítségünkre voltak a fotók és a részletes leírás a feltétekről.
Pizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - BelsőPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Étel/italPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső képPizza King Express - Erzsébet körút Budapest - Külső kép