Pizza Me - Eurocenter Budapest

4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Hotel FIT Hévíz
58.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Pizza Me - Eurocenter Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68715 feltöltött kép
2021. november 24.egyedül járt itt
A sok-sok Pizza Me egység közül egy kis kioszkban található ez az óbudai Eurocenter bejárata előtt, a parkolóknál. A pizza szeletek közül a sima Margarita 490 Ft-ba kerül, az izgalmasabbak 590 Ft-ba. Ezek közül választottam a Tartuffata-t, ami tejszínes alapon, erdei gombával, szarvasgombával ízesített.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - EgyébPizza Me - Eurocenter Budapest - Egyéb
Még több kép (7 db) >>