Túlterjeszkedés, ez sem mindig jó

Pizza Me - Europeum BudapestPizza Me - Europeum Budapest a térképen

Átlagos 2020. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. november 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Pizza Me számomra tipikus példája annak, amikor kitalálnak és meg is valósítanak valami színvonalas ötletet, aztán a terjeszkedés, túlbővülés következtében valami félremegy. Évekkel ezelőtt nagy felfedezés volt részemről a Pizza Me első, Király utcai pizzériája, ami a szeletes pizzákat áruló helyek közül az egyik legjobb volt véleményem szerint.
A Pizza Me lánc az elmúlt 1-2 évben jelentős terjeszkedést végzett a budapesti piacon, már van több,mint 15 helyszínük, főleg közlekedési csomópontokban, forgalmas városrészekben, de ezzel egyidejűleg a színvonal igen jelentősen esett. Míg árban a szeletes pizzák piacán a legdrágábbak közé tartoznak, a minőség már egyáltalán nem kimagasló.
Legutóbb az Europeum Bevásárlóközpontban történt vásárlást követően egy gyors uzsonnáért ugrottam be ide.
A választék szerény volt, az elvileg készített 14 féle pizza közül csupán 3 féle volt elérhető, ezek közül egy paradicsomos alapú sonkásat választottam. (Prosciutto/ 590 Ft).
A korábban elkészült és emiatt már kihűlt pizzákra elvitel előtt a kemencében kicsit rápirítanak, ami sokat dob az élvezeti értéken. Kifejezetten vékony tésztás pizzát készítenek, viszont a feltét is nagyon kevés rajta, ez az egyik negatívum, amit a korábbi évekhez képest egyértelműen észleltem. Illetve vagy a pizzatésztához használt liszt minősége romlott vagy a kelesztés, minden esetre már a tészta sem túl jó, kissé nyers, készületlen hatású.
A kiszolgálás egykedvű, semmi lelkesedés nem volt a fiatalemberben, aki kiszolgált.
Tekintettel a járványhelyzetre, most helyben nem lehet enni, csak elvitelre. Egész pizzákat kiszállításra is lehet rendelni. 45 cm-es pizzákat sütnek, de a vékonyság miatt nem laktatóbb, mint egy normál, 32 cm-es pizza. Árban 3900-4700 Ft között alakul egy egész pizza ára.
A mozzarellás-szarvasgombás pizzájuk nagyon tetszett, de az most nem volt elérhető.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Pizza Me - Europeum Budapest - Külső képPizza Me - Europeum Budapest - Étel/italPizza Me - Europeum Budapest - Belső
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel