Pizza Me - Wesselényi utca Budapest

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Pizza Me - Wesselényi utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. január 11.egyedül járt itt
A Pizza Me olasz pizzéria lánc igencsak felfuttatta magát az utóbbi években. ha jól számoltam, országosan jelenleg már 28 egységük van, és Budapesten kívül már néhány vidéki városban, pl. Debrecenben és Szegeden is nyitottak üzletet.
Pizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - EgyébPizza Me - Wesselényi utca Budapest - Egyéb