Lakótelepi olasz pizzeria

Pizzeria La Gustosa BudapestPizzeria La Gustosa Budapest a térképen

2017. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. január 17.
Tavalyi évben nyílt pizzéria Újlipótváros északi részén, tízemeletes panelház aljában. Híre a kerületi facebook csoportban terjedt, sokan ajánlották, így én is felkerestem, és valóban nem okoztak csalódást. A tulajdonos egy olasz-magyar vegyes házaspár, az olasz férj süti a pizzákat, kedves magyar felesége a pultban szolgál ki, és ő kezeli a rendeléseket is. A kerületben házhoz szállítást is vállalnak.
Hétfőtől szombatig 10.30-21.00 óra között tartanak nyitva.
Egyszerű funkcionális berendezés, pozitívum, hogy egyáltalán nincs ételszag. Olyan érzése van az embernek, mintha átmenne a szomszéd konyhájába egy jó pizzát enni, egyszóval otthonos.
A pizzákat rendelést követően frissen sütik, a várakozási idő 8-15 perc a rendelések, vendégek számától függően. Az étlapon 40 féle pizza szerepel, 990-2100 Ft közötti árakon. De lehet egyedileg összeállított pizzát is választani, ilyen esetben az alap pizzára rászámolják a feltéteket, ami kategóriától függően +150/300/500 Ft-ot jelent.
Átlagos átmérőjű, kerek pizzákat készítenek. Egy Hawaii pizzát választottam (1690 Ft), 0,5 l-es palackos Cola 300 Ft, az italoknál sincs lehúzás, mint sok más helyen. Ár-érték arányban kiváló. A pizza jól sikerült, jól átsült, nem spóroltak a rávalókkal.
Ár / érték arány:Kiváló
Pizzeria La Gustosa Budapest - BelsőPizzeria La Gustosa Budapest - BelsőPizzeria La Gustosa Budapest - BelsőPizzeria La Gustosa Budapest - BelsőPizzeria La Gustosa Budapest - Étlap/itallapPizzeria La Gustosa Budapest - Étel/italPizzeria La Gustosa Budapest - Étel/ital
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció