Csodás vegán csodák

Plantmilkyway BudapestPlantmilkyway Budapest a térképen

Kiváló 2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 30.
Egy fiatal lány megvalósította az álmait, és nyitott egy ki vegán cukrászdát a Fővám téri vásárcsarnok mögött. Minden süteményt ő maga készít, a pultban látható különleges, mutatós desszertek mind hosszas kísérletezés, próbálkozás után alakultak ki.
A pultban is személyesen a kreátor hölgy szolgálta ki a vevőket. A benti részben csak 2 bárasztalnál lehet leülni, de talán lesz kiülős terasz is.
Az alapterület pici, dekoráció minimális, viszont a pultban látott sütik engem teljesen elbűvöltek. Nem vagyok vegán, de tényleg bármelyiket kipróbáltam, megkóstoltam volna.
A választás így kifejezetten nehéz volt számomra. Közös egyeztetés alapján a málna-pisztácia mousse-t választottam, ami kitűnőnek bizonyult (800 Ft). Az átlagnál kicsit kisebb a szeletek mérete.
A sütik mellett kókuszos tápióka puding is kapható mangóval. Mindenképpen szeretnék még ide visszatérni, érdekel a többi desszert is.
Hangulat:Átlagos
Plantmilkyway Budapest - Külső képPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - BelsőPlantmilkyway Budapest - BelsőPlantmilkyway Budapest - BelsőPlantmilkyway Budapest - Külső képPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - BelsőPlantmilkyway Budapest - Étel/italPlantmilkyway Budapest - Belső
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat