Pléz Café - Corvin Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Pléz Café - Corvin Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
2019. december 8.egyedül járt itt
A PLÉZ első, budai egységéről is elismerően számoltam már be itt, ezek után teljesen véletlenül akadtam bele a 2. nyitásukba, ezúttal a pesti oldalon, a Corvin sétány mögötti, közelmúltban felhúzott irodaház tömeg földszintjén.
Pléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - BelsőPléz Café - Corvin Budapest - Étel/italPléz Café - Corvin Budapest - Étel/italPléz Café - Corvin Budapest - Belső