Vegyes élmény

Prága Kávéház & Teázó BudapestPrága Kávéház & Teázó Budapest a térképen

Átlagos 2016. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. február 11.
A Prága sörözőben kerek négy éve jártam egy kedves jóbarátommal, félelmetes is, hogy azóta mennyi idő eltelt, miközben tegnapnak tűnik az a vasárnap este.
A minap ismét betértem hozzájuk.
A fő profil a kávé és a forró csoki, ezt kértem, nem nyújtott nagy élményt. Olcsó volt - 440 ft - és vacak, inkább kakaó, mint forró csokoládé. Vélhetően fel sem oldódott rendesen benne a kakaó, a vége édesebb volt. Meglepett, hogy a tejszínhab a tetején nem tűnt növényinek, ami azért mégiscsak jó pont ma, a hamisítványok világában.
Az italok között vannak egészen jók is, mind a sörök, mind a borok tekintetében.
A beltér engem megnyert, a háttérzene változó, a remektől az érdektelenig.
A kiszolgálás személytelen, motiválatlan, mosolytalan volt, ami a vacak forró csokival együtt épp elég, hogy újabb négy évig biztos ne tegyem be ide a lábam. Minderre csak rátesz, hogy a felszolgálási díj (10%) felszámolásra kerül a vendég megkérdezése nélkül.
Hogy mégis ajánlom másoknak a helyet, az az italválaszték, kocsmának nem rossz a hely, a múltkor söröztünk, azért is maradt bennem akkor jó benyomás.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Prága Kávéház & Teázó Budapest - EgyébPrága Kávéház & Teázó Budapest - Belső

Prága Kávéház & Teázó további értékelései

2017.02.11barátokkal
A Kálvin térnél, a Baross utca elején 2001 óta működő kávézó és söröző a pincehelyiségben. Kicsit retró, kicsit félhomályos és zegzugos, régi, de kényelmes bútorokkal, főleg a környékbeli egyetemisták körében közkedvelt hely. Egész évben működik a kinti, fóliával körbekerített, fedett teraszuk,...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással