Angyalföldi ebéd

Premium Café & Étterem BudapestPremium Café & Étterem Budapest a térképen

Átlagos 2017. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Béke tér közelében lévő Prémium Apartmanház földszintjén évek óta működő étterem, amiről elég pozitív véleményeket olvastam. Modern berendezés, új építésű lakóház, modern épület. Ebédidőben 2 fogásos ebédmenüt kínálnak 950 Ft-ért. Sváb burgonyagombóc leves és resztelt máj rizzsel volt a menü. A gombóc bolti előre elkészített gnocchi volt (megismertem, én is szoktam venni a gyerekeknek), és mindössze 2 db volt a jó nagy adag levesben, plusz némi cupákos sertéshús nagy kockára vágva. Az alaplé íze kellemes volt.
A főételben a máj mennyisége eltűnt a szószban és a zöldségek, főleg hagyma és TV paprika között, bár Budapest módra készült elviekben, engem inkább a lecsós szeletre emlékeztetett. A rizs íztelen, csomós. Érdekes módon majdnem telt ház volt, sokan visszajáró vendégek, talán csak én vagyok túl kritikus?
Kiszolgálás érzelemmentes, közömbös. Pozitívum az asztalokra bekészített kancsó víz és pohár.
A normál étlapon nemzetközi ételek, tészták, árban középkategóriás.
Az épületben működő Apartmanház viszont nagyon színvonalas, azt jó szívvel ajánlom!
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Premium Café & Étterem Budapest - BelsőPremium Café & Étterem Budapest - Étel/italPremium Café & Étterem Budapest - BelsőPremium Café & Étterem Budapest - Étel/italPremium Café & Étterem Budapest - Étel/italPremium Café & Étterem Budapest - EgyébPremium Café & Étterem Budapest - Étlap/itallapPremium Café & Étterem Budapest - Külső kép

Premium Café & Étterem további értékelései

2014.01.12a párjával
A párommal mentünk el vacsorázni ide és azt kell mondjam hogy nagyon jól éreztük magunkat. Az étel nagyon finom volt, normális adagokat kaptunk. Ott helyben sütötték/főzték. A választék is nagyon megkapó, illetve egyáltalán nem szálltak el az ételek/italok áraival. A pincérnő is nagyon kedves...
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár