Kiváló Ár/Érték arányú hely, remek ételekkel és választékkal

Premium Café & Étterem BudapestPremium Café & Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2014. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. január 12.
A párommal mentünk el vacsorázni ide és azt kell mondjam hogy nagyon jól éreztük magunkat.
Az étel nagyon finom volt, normális adagokat kaptunk. Ott helyben sütötték/főzték. A választék is nagyon megkapó, illetve egyáltalán nem szálltak el az ételek/italok áraival.
A pincérnő is nagyon kedves volt, készségesen és mosolyogva jött minden alkalommal mikor hívtuk. Két dolgot tudok megemlíteni talán hibaként, bár nem olyan nagy dolgok.
Az egyik az, hogy gyakorlatilag csak mi ketten voltunk, ami lehet előny és hátrány is természetesen, de jobb hangulata van úgy gondolom hogyha nem egyedüli kiszolgáltak vagyunk.
A másik ami nem tetszett, amit a télnek a rovására írok igazából, az pedig az hogy a Whisky-hez nem tudtak adni jeget.
Összesítve:
Egy Olcsó Ár/Érték arányban kiváló étterem, jó kiszolgálással, nagy választékkal és finom ételekkel.
Ár / érték arány:Kiváló
Premium Café & Étterem Budapest - Belső

Premium Café & Étterem további értékelései

2017.08.06egyedül
A Béke tér közelében lévő Prémium Apartmanház földszintjén évek óta működő étterem, amiről elég pozitív véleményeket olvastam. Modern berendezés, új építésű lakóház, modern épület. Ebédidőben 2 fogásos ebédmenüt kínálnak 950 Ft-ért. Sváb burgonyagombóc leves és resztelt máj rizzsel volt a menü. A...
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+