Creater

Creater adatlapja

Regisztráció2014.01.12
Utoljára itt2015.08.25

Gyenge 2015. augusztus 21.családjával járt itt
Egri kirándulásunk során ültünk ide be ebédelni. A kiszolgálás nagyon rossz volt. Bármit kérdeztünk a pincértől, az rébuszokban válaszolt úgy, hogy semmivel sem lettünk előrébb. Amikor az elfelejtett feltétet kértem, akkor sem voltak túl udvariasak, és nem éreztem hogy a vendég lenne az első.
Kiváló 2014. január 12.a párjával járt itt
A párommal mentünk el vacsorázni ide és azt kell mondjam hogy nagyon jól éreztük magunkat. Az étel nagyon finom volt, normális adagokat kaptunk. Ott helyben sütötték/főzték. A választék is nagyon megkapó, illetve egyáltalán nem szálltak el az ételek/italok áraival. A pincérnő is nagyon kedves volt, készségesen és mosolyogva jött minden alkalommal mikor hívtuk.
Felhasználó fényképei:
Premium Café & Étterem Budapest -
2015. augusztus 21.családjával járt itt
Hollókőre tartó utazásun során ugrottunk be ebédelni ide, és örömmel konstatáltuk hogy az étlap barátságos árakkal fogad minket. 2 személyes tálat rendeltünk, ami tele volt finomsággal, és egy ottani specialitással is a lilahagymával és baconnel töltött rántot sertéshússal. Külön ajánlani tudom mindenkinek.