Pörgős, mozgalmas

Príma Kávézó - Corvin Plaza BudapestPríma Kávézó - Corvin Plaza Budapest a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. május 5.
A Corvin Plaza alsó szintjén a CBA bejárata előtt a bal sarokban kialakított kávézó, ami a CBA érdekeltségi körébe tartozik. Akármikor jártam itt, mindig nagy volt a pörgés, sok vendég fordul meg itt. A kiszolgálás ennek ellenére kedves, nagyon gyorsak és hatékonyak a pultosok. Szendvicsekből többféle előre csomagoltat tartanak (bagett, háromszög), ha van friss, inkább azokat preferálom. Süteményfronton széles a választék, Szamos desszertek biztos szerepelnek a repertoárban, mert felismertem őket, de nem tudom, hogy más beszállítótól is hozatnak-e sütiket. Az árak barátságosak, 3-400 Ft-ért kapható a sütemények, tortaszeletek többsége. Sőt, a képviselőfánk csupán 299 Ft-volt. Friss, nagy méretű, sok, könnyű habbal, nem katartikus élmény, de abszolút rendben volt. Elvitelre vettem egy tálca kókuszgolyót, a gyerekek kedvencét.
Helyben le lehet ülni kerek bárasztaloknál, de számítani kell arra, hogy elég nagy nyüzsgésben kénytelen ülni az ember a folyosón. Gyors kávéra, sütire, üdítőre teljesen megfelelő a hely.
Hangulat:Átlagos
Príma Kávézó - Corvin Plaza Budapest - Étel/italPríma Kávézó - Corvin Plaza Budapest - Étel/italPríma Kávézó - Corvin Plaza Budapest - Étel/italPríma Kávézó - Corvin Plaza Budapest - BelsőPríma Kávézó - Corvin Plaza Budapest - Külső kép

Príma Kávézó - Corvin Plaza további értékelései

2020.10.13egyedül
Hagyján hogy az akció átverés(2 omnia 1 áráért, még egy kollégát is megkérdezem erről), még a pénztáros is belédköt a vírus miatt és ki is oktat, hogy a gyereke is idősebb nálad és hogy a nővérének 2 fia van... Majd illedelmesen odajön egy másik kolléganő és közli, hogy ne szolgáljon inkább ki.
2018.05.10a párjával
A délelőtti órákba jártam már tőbbször is ittA hely szuper. A kiszolgálás gyors preciz. Tündi nevő munkatársuk kedvességét külön kiemelném nem csak velünk hanem másokkal is.Bátran ajánlom ismerőseimnek is.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa