Kutyabarát kávézó

Puppychino BudapestPuppychino Budapest a térképen

Kiváló 2023. januárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 30.
Rövid időn belül két újonnan nyitott "kutyás" kávézóban is jártam, ezek egyike a XIII. kerület újlipótvárosi részén található. Ez azt jelenti, hogy nemcsak kutyabarát a hely, ahol a gazdikkal együtt a négylábú bundás kedvenceket is szívesen látják, de vannak kifejezetten a kutyusoknak szánt ételféleségek, apró finomságok, jutalomfalatok, kutyasüti, kutyatallér és hasonlók. A galériaszinten kutyamászóka és pihenőhely szolgálja az ebek extra kényelmét. Ráadásul még környezettudatos és takarékos is a hely, és ők is részt vesznek a Munch ételmentő programban, én ennek révén kerültem velük kapcsolatba. Én macskás gazda vagyok, nem kutyás, de ettől függetlenül a hely nagyon tetszett. A kutyás jutalomfalatból még a cicáimnak is küldött a kedves pultos lány ajándékba, mondta, próbáljuk ki, hátha nekik is tetszik, ízlik. Igazából az egyik cica megette, ha nem is kitörő lelkesedéssel, a másikat nem érdekelte, de itt a lényeg a figyelmesség és a jószándék volt, ami miatt megemlítettem ezt is.
Takaros, barátságos a beltér, több asztal van a lenti szinten és fent a galérián is. Kifejezetten tetszett a fal türkizkék csempeburkolata. Néhány kutyamintás párna és plüss is helyet kapott. A sütemények nem helyben készülnek (nekem a Szamos desszertekhez tűnt hasonlatosnak, de lehet, hogy tévedek), a szendvicsek viszont igen. Az ételmentő akcióban 850 Ft-ért választhattam egy szendvicset és egy péksüteményt, valamint ajándékba kaptam még egy péksütit, egy sokmagvas croissant-t. A szendvics croissant-ba töltött szalámis, sajtos, tojásos volt zöldségekkel, a péksüti egy csokis párna. Szerintem ez így nagyon megérte az árát, minden finom, friss, aznapi volt. Tetszett, hogy többféle kencét is tartanak (tonhal, körözött, padlizsán, tojássaláta) 790-1090 Ft/10 dkg.
A normál árak átlagosak itt a környéken, de nem olcsók: pl. muffin 740 Ft, fánk 470 Ft, mondjuk az Ischler 990 Ft-ért túlzás. Vegán sütikből is akadt pár, flódni és epres krémes.
Ittam egy kitűnő Cortadót (650 Ft), amely mellé kaptam ajándékba egy karamellás kekszet.
Puppychino Budapest - EgyébPuppychino Budapest - EgyébPuppychino Budapest - EgyébPuppychino Budapest - BelsőPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Külső képPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - BelsőPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - Étel/italPuppychino Budapest - BelsőPuppychino Budapest - MosdóPuppychino Budapest - MosdóPuppychino Budapest - BelsőPuppychino Budapest - BelsőPuppychino Budapest - Étel/ital

Puppychino további értékelései

2023.02.25barátokkal
Újlipótvárosban a Pozsonyi úton, a Szent István parktól nem messze van egy különleges hely, amiről eddig nem is hallottam sajnos, most is egy barátom ajánlotta. Finom kávék, frissítők, sütik, croissant, szendvicsek és krémek (pl. tojássaláta, tonhalkrém) a menün, és ami a legjobb, kutyusok...
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness