Felbukkant egy lila panda

Purple Panda - Árkád BudapestPurple Panda - Árkád Budapest a térképen

Átlagos 2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. május 10.
Teljesen átlagos, plázás kínai önkiszolgáló gyorsétkezde, annyi eltéréssel, hogy van egy elég mutatós logójuk, az átlagosnál kreatívabb nevük, tehát a dizájn, a külső megjelenés igényesebb azoknál a retró kifőzde jellegű helyeknél, a többség ilyen, ahol erre semmi figyelmet nem fordítanak.
Viszont ha bepillantunk az üveg mögötti hosszú pultba, ahol az ételek sorakoznak, akkor ugyanolyan küllemű, változatosságú és ízvilágú ételeket találunk, mint bárhol másutt.
A napokban olvastam egy cikket a X. kerületi Kínai Negyedről, és abban az egyik kínai interjúalany világosan leírta, hogy ezeket a magyarországi kínai édes-szójás-generálszószos ételeket csak itt nálunk, a magyar vevők igénye szerint alakították ki és évek óta ugyanezeket készítik, míg sem a kínaiak nem főznek maguknak és nem esznek ilyeneket, illetve a más országbéli - Anglia, USA, Franciaország, stb. - kínai éttermekben sem készítenek ilyesfajta fura, egyáltalán nem autentikus ételeket.
Az árak a kínai gyorsakhoz képest magasabbak, a főételek 990 Ft-ba kerülnek + köret. A szezámmagos csirkefalatok nem voltak sem jobbak, sem rosszabbak, amit máshol is ehetünk.
Helyben és elvitelre is lehet kérni az ételt, a szabad asztal találás viszont nem könnyű, ezen túlmenően a tiszta meg végképp ritkaság. Ez mondjuk nem a pandások hibája, hanem az Árkád takarítóbrigádjának a sara.
A kiszolgálás egykedvű. A tányér és az evőeszköz műanyag, éljen a környezetvédelem...
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Purple Panda - Árkád Budapest - BelsőPurple Panda - Árkád Budapest - BelsőPurple Panda - Árkád Budapest - BelsőPurple Panda - Árkád Budapest - BelsőPurple Panda - Árkád Budapest - Étlap/itallapPurple Panda - Árkád Budapest - Étel/italPurple Panda - Árkád Budapest - Belső

Purple Panda - Árkád további értékelései

2023.10.08egyedül
Undorító az étel!!! A csirkehús állaga, íze borzalmas. Nem tudom, hogy romlott volt-e sosem éreztem még ilyen iszonyatot. Beleharaptam, kiköptem és kidobtam. Mindezt kb. 3000Ft-ért. Senkinek nem ajánlom, pedig imádom a kínai kaját :( Soha nem undorodtam még így ételtől :(
2020.06.26csoporttal
A többi kínai étteremnél határozottan jobb, finom ételeket kapni. A thai wok fogások például zseniálisak. Elég nagy az étel és ital választék, és még Bubble Tea is kapható. Emellett ráadásul házhoz is szállítanak, direkt kipróbáltam, 30-40 perc alatt meg is jön a NetPincéres futár. Helyben egy...
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa