Quán Nón - Erzsébet körút Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Quán Nón - Erzsébet körút Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. február 7.egyedül járt itt
A Wesselényi utca felől sétáltam a körúton és arra gondoltam, hogy kéne egy jó kis magyaros vendéglő, milyen régen voltam már egy ilyenben. De nem volt. Mindenféle más meg igen. Találtam egy koreait, méregdrágának tűnt az étlap alapján. Ezt meg most fedeztem fel, hátha érdemes betévedni ide. A belépés után csak annyit mondanék, hogy hmm.
Quán Nón - Erzsébet körút Budapest - Külső képQuán Nón - Erzsébet körút Budapest - Étel/italQuán Nón - Erzsébet körút Budapest - EgyébQuán Nón - Erzsébet körút Budapest - Étel/italQuán Nón - Erzsébet körút Budapest - Étel/ital