Ázsiából Ázsiába

R&D Tea - AsiaCenter BudapestR&D Tea - AsiaCenter Budapest a térképen

2022. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. április 10.
Az Ázsia Center bejárata előtti kis téren található a bal oldalon egy kioszkban ez a buborékos-ízesített tea árus, amely Ázsiából, leginkább Japánból és Koreából indulva hódította meg Európát és ezen belül hazánkat is, a tizenéves fiatalok körében nagyon népszerűek, ami leginkább a szülők pénztárcáját üríti ki. A plázákban található Bubble Tea egységek ugyanis irreálisan drágák, mégis veszik, sorban állnak, rajonganak érte a fiatalok, nyilván ezt az őrületet a netes influenszerek is erősítik, fokozzák.
Szóval ilyen ez a Bubble Tea őrület, ami a én gyerekeimet is beszippantotta. Az Ázsia Center előtti büfé több néven is fut, egyrészt R&D, másrészt This is Life Tea, harmadrészt a zöld teás, utalva a zöld logóra.
Itt sem olcsó, de lényegesen olcsóbb a tea, mint amit másutt tapasztaltam. Vettünk erdei gyümölcsöset és málnásat, többféle gyönggyel és zselével (1090 Ft / 5 dl), valamint egy kakaósat karamella és csoki zselével (990 Ft). Egy ázsiai, talán vietnami fiatalember szolgált ki minket kedvesen, aki gyengén tudott magyarul, de a falra kihelyezett tábla alapján elboldogultunk, hogy mit is szeretnénk.
A végén mondta, hogy tett még bele extra zselét illetve gyöngyöt is az italba ajándékba.
Csak elvitelre, helyben fogyasztásra nincs lehetőség, legfeljebb a közeli padra ülve.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
R&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - EgyébR&D Tea - AsiaCenter Budapest - Egyéb
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig