Szilveszteri nyulak

Rabbit Hole Bar & Café BudapestRabbit Hole Bar & Café Budapest a térképen

Kiváló 2023. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. január 8.
A Szilveszter este első megállója volt a Rabbit Hole, melyre évekkel korábbról homályosan emlékeztem, akkor még az Eötvös utcában működött egy, a mostaninál kisebb pincehelyiségük. Még a hivatalos nyitás előtt és asztalfoglalás nélkül érkeztünk, de nagyon szívesen fogadott a fiatal pultos srác és pár törzsvendég barátjuk. A beltérben különböző nyulas dekoráció emlékeztet a helynévadó állatkájára. Van 4 saját koktél kreációjuk, amelyeket az Alice Csodaországban történet inspirálta. Egy másik állat, a Bátor Oroszlán (The Brave Lion) az egyik ikonikus italuk neve (2690 Ft), amelyre vonatkozóan örökversenyt hirdettek. Amint a pult melletti dicsőségtáblán látható, a vezető pozíciót jó ideje egy finn versenyző birtokolja 15 körrel.
Hangulatosan megvilágított, fiatalos bár a Rabbit Hole, a galériaszinten található az asztalok többsége. Ételeket nem tartanak. A fenti szinten van két zártabb, szeparáltabb ülőhelyük is, lent a lépcső alatt pedig egy bőrkanapés ülőhely nagyobb társaságok részére. Az itallapról 1 oldalt a koktélok foglalnak el (2590/2790 Ft).
Alapvetően mainstream az italkínálat, Sopronit és Soproni IPÁ-t csapolnak (900/950 Ft/ korsó).
Megkóstoltuk a Bumbu rumot is (1890 Ft), amelyről korábban már több helyen hallottunk jó véleményeket.
Én az Alice nevű koktélt választottam (vodka, őszibarack, eper), kellemesen ízletes, csajos ital (2590 Ft).
Szívesen maradtunk volna még, és a jövőben még visszatérünk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Rabbit Hole Bar & Café Budapest - Külső képRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étlap/itallapRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - MosdóRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Külső képRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - Külső képRabbit Hole Bar & Café Budapest - EgyébRabbit Hole Bar & Café Budapest - Külső képRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étlap/itallapRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - EgyébRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étel/italRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étlap/itallapRabbit Hole Bar & Café Budapest - Étlap/itallapRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - MosdóRabbit Hole Bar & Café Budapest - MosdóRabbit Hole Bar & Café Budapest - EgyébRabbit Hole Bar & Café Budapest - BelsőRabbit Hole Bar & Café Budapest - Külső kép

Rabbit Hole Bar & Café további értékelései

2019.01.27egyedül
Kifejezetten fiatalokat megcélzó bár a pinceszinten az Oktogon közelében. Nyáron kis kiülős terasszal az Eötvös utcában. Ételeket nem láttam (a plakátjuk szerint a napi leves kizárólag valamilyen ital lehet itt), italfronton főleg a koktélokban erősek. A HopTop Brewery üveges kézműves sörei...
2018.10.13családjával
Humorral le lehet venni minket a lábunkról. A Rabbit Holeba azért mentünk be, mert volt kint egy tábla a következő felirattal. „Soup of the day: coffee or whiskey or rum or vodka or gin” „ „Yeah, we’re funny”. Bent egy még a pálya elején levő kávézó-bár...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Pünkösd
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel