Óriáspalacsinták hatalmas választékban

RegDE Palacsintázó BudapestRegDE Palacsintázó Budapest a térképen

Kiváló 2017. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 7.
A bónusz brigádon vettem a kupont, mert amúgy is terveztünk egy budapesti kirándulást.
A főútról könnyen megtalálható a hely. Kint és bent is le lehet ülni. Mivel a kinti rész nem tetszett (utca, járda), forgalmasnak tűnt, és a sok járókelő miatt nem igáz higiénikus, inkább bent ültünk le.
A kuponunk tartalmazott két óriás palacsintát és két limonádét. A limonádé szerencsére a hagyományos limonádé volt, alján pár szem gyümölccsel. A palacsintákat magunk választhattuk ki. Zserbósat és nutellásat kértünk. Mindkettő nagyon finom volt, és gusztán volt tálalva. Először tartottam tőle, hogy ilyen nagy palacsintát hogy fogunk megenni, de szinte papírvékony, nem olajos, és így könnyedén elfogyasztható.
Amikor ott jártunk más vendég nem volt, így a kiszolgálás is gyors volt, és a pincér lány nagyon kedves volt.
Összességében tetszett a hely, ha budapestiek lennénk, akkor gyakori vendégek lennénk ott.
Ár / érték arány:Kiváló
RegDE Palacsintázó Budapest - Étel/ital

RegDE Palacsintázó további értékelései

2017.07.06egyedül
Bónuszbrigádos kuponnal jártam itt, annyira kedvező volt az ár, hogy érdemesnek tartottam kipróbálni, bár nem vagyok palacsinta-fanatikus. Egy újonnan nyílt palacsintázóról van szó a Móricz Zsigmond körtér közelében, az Addicted 2 Caffeine kávézó mellett. Fiatalos, egyszerű hely, kissé...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok