Panelebéd

Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest

Átlagos 2020. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Zuglóban mentem az Örs vezér tere felé, és megpillantottam ezt a helyet. Éppen ehetnék-idő volt. Valami lakótelepi üzletsor egyik vége lehet. Én csak annyit láttam, hogy Önkiszolgáló étterem. Ok, jó lesz. Valami elhanyagolt, rendezetlen terület van előtte, mindenki ott parkol, ahol éppen tud. Kissé sáros, kikopott fű is van. Bent nem annyira önkiszolgáló ez, napközis tálcával járhatsz, tologathatod a polcon, és kérhetsz, ami van. A menü vonzó és olcsó is. A és B variációban létezik. Mégsem azt kértem, hanem rántott disznóhúst, petrezselymes burgonyával. Ez így 1500 forint, meg hozzá a hűtőből üdítő még vagy 300 valamennyi. Nem drága. Csak nem jó. Elkeserítően semmilyen ízű kaja volt ez, a petrezselyem volt a legdominánsabb benne, a többi mind jellegtelen. Próbáltam sózni még, hátha. De az is lehet, hogy csak rosszat választottam. Az üzletben senkin nem volt maszk, kesztyű, kézfertőtlenítőt sem láttam sehol. Mindenki oroszrulettet játszott, úgy látszik.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Gyenge
Fényképek (3)
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Belső