tamas71: egy mennyei hely - Rétisas Kisvendéglő Budapest

Rétisas Kisvendéglő Budapest értékelése

egy mennyei hely

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Többször jártam itt. A hely elég retro jellegű, de a koszt kárpótol mindenért! Az étel választék hatalmas. Az ízek kiválóak. Hatalmas adagot adnak, Én szinte a felét mindig haza vittem. Olyan ételt nem ettem, ami nem a nagyim ízeire hasonlított volna. Mindenkinek szívből ajánlom a helyet. Az árak Pesti viszonylatban elfogadhatóak. Hétvégén nem árt helyett foglalni telefonon. Nyáron ki lehet ülni a kerthelyiségbe, az is kellemes, baráti. A tulajdonos és a felesége pedig nagyon segítőkész, aranyos Emberek. Nem véletlen viselik szívükön a minőséget!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni tamas71 felhasználót?    Igen

1118 Budapest
Rimaszombati út 7.

2019. május 27.
Családommal jártunk ott illetve Barátokkal. A kiszolgálás udvarias, és kedves volt. Egy igazi ember és állatbarát kis hely. Aztán a rendelés után hamar megérkezett a csoda. Valami isteni, olyan a nagymama főztjéhez hasonló íz orgiában volt részünk. A levesek, a főételek brutális adagok, és ízek....