Rétisas Kisvendéglő Budapest

1118 Budapest, Rimaszombati út 7.

Rétisas Kisvendéglő Budapest a térképen

Rétisas Kisvendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Taknyos Varjú Vendéglő

vendéglő

Rétisas Kisvendéglő Budapest vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Családommal jártunk ott illetve Barátokkal. A kiszolgálás udvarias, és kedves volt. Egy igazi ember és állatbarát kis hely. Aztán a rendelés után hamar megérkezett a csoda. Valami isteni, olyan a nagymama főztjéhez hasonló íz orgiában volt részünk. A levesek, a főételek brutális adagok, és ízek. Köszönjük ezt a csodát. Ár érték arányban nagyon ott van.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Többször jártam itt. A hely elég retro jellegű, de a koszt kárpótol mindenért! Az étel választék hatalmas. Az ízek kiválóak. Hatalmas adagot adnak, Én szinte a felét mindig haza vittem. Olyan ételt nem ettem, ami nem a nagyim ízeire hasonlított volna. Mindenkinek szívből ajánlom a helyet. Az árak Pesti viszonylatban elfogadhatóak.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellem hely. Istenien finomak voltak az ételek. Főleg a mátrai borzas és a cigánypecsenye. A kiszolgálás gyors és udvarias. A hely maga olyan mintha a 70-es évekbe léptem volna vissza. Nagy előnye az étteremnek , hogy a konyhából nem áramlik ki az ételszag a vendégek közé. Szerintem a tv nem szükséges az étterembe, mert a gyerekek azt nézik és elfelejtenek beszélgetni.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal angyon szerettük ezt a helyet, mert a konyhája, jó és az adagok akkorák, hogy egy tisztes férfiembernek is becsületére válik, ha maradék nélkül elfogyasztja őket. Nehéz, magyaros kaják, minden ami szam szájnak ingere. Disznóságok, szárnyasok, finom savanyúságok. Aki fogyókúrázik messzire kerülje ezt a helyet, emrt a szárnyasételek is inkább valamiféle bundába bújtatott húsokat takarnak.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 9. - 7 látogató hasznosnak vélte
Bevallom, hogy elfogult vagyok, de a törzshelyével talán lehet az az ember. Pedig első látogatáskor szkeptikusan érkeztem: eldugott zsákutca, alig pár száz méterre a Kelenföldi pályaudvartól, a nyolcvanas évekre emlékeztető retró berendezés, túl sok művirággal.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 18.509,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.09.30.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.614 - 21.305,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.970 - 20.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.08.24. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval