Múlt heti táplálék

Retro Büfé BudapestRetro Büfé Budapest a térképen

2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 1.
Piacközeli élménytúra, Megláttam egy fixált bódét, ami nem kerekes, de tartja a fenti betonemeletet, és elhatároztam, hogy itt eszem. Ebből nem igazán lett semmi, mert ott enni csak egy vékonyka kis polcon lehetett volna a fagyban, az elvitelért meg nem rajongok annyira, de akkor mégis ez lett belőle. Hárman álltak az ablakon belül, két hölgy és egy úr, amolyan piacjellegű kiszerelésben. Csirkemájas rizottót kértem, meg rántott csirkecombot. Nem bántam meg, tényleg nagyon ízletes volt, bőséges, hazahoztam és még csak megmelegíteni sem kellett, úgy volt jó, ahogy. Ismerjük el, olcsó is volt. A csirkecomb nem teljesített olyan nagyon jól, az a fajta, amelyiknél a panír két számmal nagyobb, mint az alatta lévő hús. Gondolkodtam a hármason vagy a négyesen, de ez mégis inkább a jobb piacos büfékhez tartozik.
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Retro Büfé Budapest - Külső képRetro Büfé Budapest - Étlap/itallapRetro Büfé Budapest - Étel/italRetro Büfé Budapest - Külső kép
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló