Retrókajálni

Retro Kifőzde - Vegyész utca BudapestRetro Kifőzde - Vegyész utca Budapest a térképen

Átlagos 2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Mai eszegetésem színtere a Fehérvári út és a Vegyész utca találkozásánál működő kifőzde. Vannak kifőzdék, ahol emberközpontú, családias hangulat van, itt ez kevésbé mondható el. Három hölgy állt a pulton belül, nem túl lelkesen meg is szólított az egyik, de mindegyik olyan, mint aki most jött haza a mezőről a sok kévekötés után fáradtan. Szóval, kértem a tálcámmal egy adag bajor burgonyalevest, ami tulajdonképpen virslis frankfurti leves káposzta nélkül. Azután Holstein szeletet képzeltem, petrezselymes krumplival. Meg egy kis doboz uborkasaláta is belefért a vágyaimba. Meg még a zöld tea is... a fura leginkább az volt, hogy a hölgy saját maga ötletére melegíteni kezdte az ételt és jó sokáig melegített is, de a második fogás, főleg a krumpli dermesztően hideg maradt így is. Az ebéd sem jó, sem rossz nem volt, az emésztőszerveim se nem ujjongtak, se nem tiltakoztak. Fogalmazzunk úgy, hogy örömtelen. Nem is drága. Sőt! Ezért a fentiért mindössze 2300 forintot fizettem. Kártyával is lehet.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Retro Kifőzde - Vegyész utca Budapest - Étel/italRetro Kifőzde - Vegyész utca Budapest - EgyébRetro Kifőzde - Vegyész utca Budapest - Külső képRetro Kifőzde - Vegyész utca Budapest - Külső kép
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással