Nyitóbuli meglepetésekkel

Rund BudapestRund Budapest a térképen

2023. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 23.
Kalandos délutánunk és esténk utolsó állomása volt a Rund, már mélyen belenyúlva a júliusi éjszakába. Már majdnem a buszmegálló felé vettük az irányt, amikor láttuk, hogy újra működik ez a hely, de valami más lett, mint ami régebben volt itt, évekkel ezelőtt. Az Aquincum HÉV megállónál, a Pók utca és a Szentendrei út sarkán a kerek fehér kioszkban egy új bár nyitott meg, amelynek a neve a kerek alakjára utalhat.
Éppen a nyitóbulit tartotta egy fiatal baráti társaság, összekötve születésnapozással, mint kiderült, a tulajdonos srác baráti köre adta a törzsközönséget, de minket is szívesen fogadtak. Ráadásul, a társaságuk egy tagjában egy régi ismerőst ismertünk fel. Szóval hamar kialakult egy jó kis beszélgetés. Az egyik fiatalember DJ szettel szórakoztatta a nagyérdeműt, akik a kertben mulattak. A pultot úgy alakították ki két oldalasan, hogy bentről és kintről is lehessen rendelni.
Jó ötletnek tűnt még inni ilyenkor egy kávét, ki tudja, mikor érünk haza alapon, a hagyományos eszpresszó 450 Ft-ba került. Kaiser sört csapolnak, ezt se láttam sok helyütt, üvegesben többek között az olasz Peroni volt.
A mosdó szép tiszta, frissen burkolt.
Ételeket nem láttam. A pultra kihelyezett narancstál a limonádéba és a koktélok díszítésére szolgál.
Ételek / Italok:Átlagos
Rund Budapest - Külső képRund Budapest - Külső képRund Budapest - EgyébRund Budapest - EgyébRund Budapest - MosdóRund Budapest - EgyébRund Budapest - Étel/italRund Budapest - BelsőRund Budapest - BelsőRund Budapest - BelsőRund Budapest - BelsőRund Budapest - Külső kép
Hotel Panoráma Balatongyörök - Balatoni nyár
Balatoni nyár